Prof.Dr. Oktay Güvemli Hocamızın Maili

Değerli Metin Hoca,

Size O.G. Muhasebe ve Finans Tarihi Vakfı (MUFTAV) hakkında bilgi vermek ve bir ricada bulunmak için yazıyorum. Şişli’deki vakıf kütüphanesini iki kat haline getirdik ve muhasebe ve finans kitapları sayısı da iki bini aştı. Muhasebe ve Finans Tarihi Dergisinin yedinci sayısını yayınladık. Hem muhasebe tarihi ve hem de muhasebe ve finans konularında tez hazırlayıcılara hizmet vermeye başladık (www.muftav.org). Vakfın bu amacı için sizin ve arkadaşlarınızın kendilerinin ya da başkalarına ait kitapların bağışlarını kargo ile göndermelerini bekliyoruz.

İkinci hedef olarak benimsediğimiz, yayınlanan muhasebe ve finans kitaplarının tanıtımını önce web sitesinin ilk sayfasında kitabın kapak resmine yer vererek tanıtmak ve sonra da kütüphaneye alarak, elektronik ortamda hizmete sunmak projemize katkılarınızı rica ediyoruz. Bu hedefin amacı Türkiye’de yayınlanan muhasebe ve finans kitaplarının tanıtım ve izlenmesini sağlamaktır. Bunun için sizin ve arkadaşlarınızın son bir yıl içinde yayınlanan (yeni baskı da olabilir) kitaplarını bekliyoruz.

Üçüncü olarak belirtmek istediğim, muhasebe ve finans tarihi ile ilgili araştırmaların dergimizde yayınlanmak üzere tarafımıza gönderilmesidir. Lütfedeceğiniz yardımları bekliyor ve ilginize teşekkür ediyorum.

Saygı ile
Prof.Dr. Oktay Güvemli

Halaskargazi Cad. No 113 Koza Apt.Kat 7, D. 14 Osmanbey – Şİşli
Tel: 0 212 248 19 36 – 240 3339 – 230 45 17
Bilgi almak için: Emel Gür

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.finansbilim.com/?p=363