2017 Bahar Toplantısı Ardından

Değerli Meslektaşlarım,

2017 yılı FBP BAHAR TOPLANTISI’nı 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Lara’da Fame Residance Hotel’de gerçekleştirdik. Yaklaşık seksen kişilik bir katılımla gerçekleştirilen Bahar Toplantısı’nda deniz, güneş, otel hizmetleri, çevre turları, her şey çok güzeldi. Zaman zaman yağmur olsa da denize girmeye çok engel olmadı.

Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ev sahipliğinde 18-21 EKİM 2017 tarihleri arasında BALIKESİR’de ADRINA TERMAL HEALTH & SPA HOTEL – Güre, Edremit’de gerçekleştirilecek olan 21.FİNANS SEMPOZYUMU ile ilgili detaylı bilgiler Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şakir Sakarya hocamız tarafından yapılmıştır. Kaz Dağları, Yat Gezisi, Midilli Adası Gezisi ile ilgili ön bilgilendirmeler hepimizi şimdiden heyecanlandırmıştır. Toplantıda Prof. Dr. Ali Ceylan hocamızın digital yayın ve kütüphane konusundaki konuşması da katılımcılar tarafından ilgiyle izlenmiştir. (Detaylı Bilgi İçin : publishing.needpoint.mobi)

21.FİNANS SEMPOZYUMU’da dahil bundan böyle finans sempozyumlarının ULUSLARARASI KATILIMLI olarak düzenlenmesine karar verilmiş bulunmaktadır.

Antalya Lara’daki  Finans Bilim Platformu 2017 Bahar Toplantısı etkinliğine iştirak eden tüm katılımcılara yürütme kurulu adına en içten teşekkürlerimi sunarım. Her zaman olduğu gibi bu etkinliğimizde de otel organizasyonu konusunda desteğini esirgemeyen Dr. Batuğhan Karaer’e de ayrıca teşekkür etmek isterim.

18 – 21 EKİM 2017 tarihlerinde 21. FİNANS SEMPOZYUMU’nda BALIKESİR’de birlikte olmak dileğiyle güzel günler dilerim.

 

Saygı ve sevgilerimle,

Prof. Dr. Metin Kamil Ercan

Finans Bilim Platformu Başkanı

 

Bahar Toplantısı Fotoğrafları İçin Tıklayınız

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.finansbilim.com/?p=495